دوشنبه, 25 شهريور 1398

عنوان : اولین جلسه كمسیون فرهنگی-ورزشی شهرداری كتالم و ساداتشهر برگزار شد
کد خبر : ۲۱۱۱
تاريخ :
 ۱۳۹۲/۱۰/۳۰ 
ساعت : ۲۳:۵۸:۳۵
عنوان گروه خبري : All Parent .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

اولین جلسه کمسیون فرهنگی-ورزشی شهرداری کتالم و ساداتشهر برگزار شد

اولین جلسه کمسیون فرهنگی-ورزشی شهرداری کتالم و ساداتشهر با حضور شهردار ،اعضای شورای شهر در محل شهرداری کتالم و ساداتشهر برگزار شد.

شهردار کتالم و ساداتشهر در این جلسه گفت:همانطوری که وظیفه شهرداری انجام کارهای عمرانی و خدماتی در سطح شهر است باید کارهای ورزشی و فرهنگی نیز انجام دهیم .

مظاهر باقر سلیمی اظهار داشت:مردم جامعه ما به شور و نشاط و فعالیت های ورزشی نیازمند هستند و برای انجام این کارها باید برنامه ریزی مدونی داشته باشیم.

وی گفت:شهرداری کتالم و ساداتشهر در بحث انجام کارهای فرهنگی و ورزشی زبانزد شهرستان است و در برخی از کارها حتی جلوتر از شهرداری رامسر حرکت میکنیم.

وی افزود:ما باید در برنامه ریزی هایمان قوی تر عمل کنیم تا رضایتمندی بیشتر مردم را فراهم آوریم.


باقر سلیمی ادامه داد:برنامه امسال تیرماه سیزده کتالم و ساداتشهر مانند سالهای گذشته انجام نشد و به علت تقارن با ماه محرم کنسل شد و ما در سال آتی با برنامه ریزی بهتری در قبل یا بعد از ایام محرم و صفر آن را برگزار خواهیم کرد.

وی اذعان کرد:برنامه ای در دست داریم تا بتوانیم نخبگان جامعه مان را شناسایی کنیم و برای ایجاد انگیزه در دیگران آنها را تشویق نماییم.

رئیس شورای شهر کتالم و ساداتشهر نیز گفت:شورای شهر باید برنامه هایی در دست داشته باشد تا نشاط و شادی را در بین مردم به وجود آورد.

مهندس محمد شمسی اظهار داشت:شورای شهر دوره چهارم کتالم و ساداتشهر در نظر دارد با کمک و همفکری همه دلسوزان به انجام این کارها مبادرت بورزد و انشالله بتوانیم برنامه های ایجاد شادی و نشاط را با کمک شهرداری انجام دهیم تا رضایتمندی مردم فراهم شود.

نائب رئیس شورای شهر کتالم و ساداتشهر نیز گفت:ما باید برای انجام کارهای فرهنگی و ورزشی به صورت مدون و برنامه ریزی گام برداریم و اشنالله در تقویم کاری شورای شهر در سال آینده به صورت مستمر این کار گنجانده خواهد شد.

مهندس محمد دوستی اظهار داشت:شورای شهر در نظر دارد در خصوص انجام کارهای فرهنگی و ورزشی از نظرات و پیشنهادات مردم نیز استفاده کند .

وی ضمن تشکر از شهردار در خصوص حمایت جدی در خصوص کارهای صورت گرفته توسط شورا و حمایت و انجام آنها گفت:برگزاری پیاده روی خانوادگی و جشن های مختلف مورد استقبال مردم است و ما نیز باید در این زمینه قدم های موثر تری برداریم.

وی گفت :اولین حرکت ورزشی شهرداری و شورای شهر کتالم و ساداتشهر برگزاری مراسم پیاده روی خانوادگی از میدان کتالم به سمت باشگاه شهید صدر ساداتشهر است که مطمئنم مانند گذشته مورد استقبال همه قرار خواهد گرفت.

دیگر عضو شورای شهر حاضر در جلسه گفت:معرفی و تشویق نخبگان شهرمان باعث جذب جوانان می شود و این نقش بسزایی دارد.

ضرغام عسگر ثانی اظهار داشت:باید با راهکار مشخصی انجام شود تا حق کسی ضایع نشود.

در ادامه دیگر اعضای حاضر در جلسه نیز به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 
شهرداری کتالم و سادات شهر

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0